fbpx

Göz Estetiği

Kedi Göz ve Badem Göz Estetikleri

Gözle sağlığı alanında, görme kusurlarını gidermek üzere çeşitli ameliyatlar yapılabildiği gibi estetik amaçlı operasyonlar da planlanabilmektedir. Bu bağlamda, badem göz ve kedi göz estetiği olarak adlandırılan estetik müdahalelere talep son yıllarda artışa geçmiştir.

Kedi göz estetiği ile yuvarlak, anlamlı ve kişiye çekici bir ifade kazandıran bir göz şeklinin elde edilmesi sağlanır. Kedi göz estetik operasyonları risk taşımaz. Kanamasız ve acısız bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Badem göz estetiği ise daha çok göz yapısı aşağıya doğru olan kişiler tarafından tercih edilir. Biraz daha çekik bir göz yapısı elde ederek, dikkat çekici bakışlara kavuşmayı arzulayanlar için uygundur. Küçük bir estetik işlemdir.

Badem Göz Estetik Ameliyatı

Badem göz estetik ameliyatı genel anestezi altında gerçekleştirilir. Gözlere çekik bir ifade verebilmek için alt göz kenarına müdahale edilir.

Genellikle operasyon sonrasında morluk ve ödem çok görülmez. Hastalar, beş-yedi gün içinde normal hayatlarına dönebilirler.

Göz bölgesine, cerrahi ya da cerrahi olmayan, kişilerin şikayetlerini gidererek memnuniyet sağlayan pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Hastalar ilk muayenede isteklerini net bir şekilde belirttikten sonra uzman hekimler tarafından gerekli yönlendirmeler de yapılarak en doğru tedavi yöntemi saptanır ve süreç planlanır

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
UMT Health Travel
UMT Health Travel
Hi.
How can we help you?
Translate »